poniedziałek, 6 stycznia 2014

How to disappear completely?

Jak to jest, że w zupełnie obcej piosence mogą spotkać się kawałki całkiem swojego życia? A zaciekawił mnie tylko tytuł brzmiący poradnikami dla poszukujących. How to disappear completely? Disappear – tego słowa nauczył mnie Kubuś bawiąc się w czarodzieja: „Reteska, disappear!” – wołał – i znikałam. „Reteska, come back!” – i pojawiałam się znowu. Dobrze było tak zniknąć na chwilę. Zawsze disappear będzie niosło ze sobą tamte wakacje, Nowy Jork, inny świat i Kubusia wymachującego czarodziejską różdżką. Ale Radiohead przywołuje jeszcze inne wspomnienia: w Dublinie z Małgosią, Dorotą i pozostałymi wielokrotnie po różnych mostach przekraczamy rzekę Liffey, siadamy przy stolikach w różnych pubach, szukamy śladów Joyca, znikamy w tłumie i pojawiamy się na bocznych uliczkach. To wszystko już minęło, nie ma nas, znikamy w kolejnych chwilach, w kolejnych i w kolejnych. Kiedyś znikniemy całkowicie. W zupełnie obcej piosence fragmenty mojego życia. Tyle, że to już nie jest obca piosenka.3 komentarze:

 1. Witam,

  Kontaktuję się w sprawie współpracy reklamowej na prowadzonym blogu.
  Reprezentuję największą w Polsce sieć reklamową skupiającą wyłącznie blogerów. Obecnie rozwijamy swoje portfolio o blogi z każdej kategorii.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy przy emisjach kampanii banerowych, oraz współtworzeniu akcji specjalnych dla naszych klientów.
  Dzięki BLOGmedia pasja może dodatkowo przynosić miesięczny dochód!

  Wszystkie szczegóły współpracy znaleźć można w prezentacji dostępnej pod adresem http://www.blog-media.pl/wp-content/uploads/2013/12/2013_BLOGmedia.pdf
  Dodatkowo proszę o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej – kilkanaście pytań które ułatwi nam dalsze kroki. Link do ankiety znajduje się w prezentacji.

  Na wszystkie najczęściej zadawane pytania odpowiadamy na naszej stronie w dziale FAQ - http://www.blog-media.pl/faq/

  W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń