czwartek, 25 września 2014

"rzeczy pospolite", czyli lansujemy się na całego

Na początku września ukazała się moja czwarta książka, "rzeczy pospolite" i w związku z tym w kilku miejscach można mnie poczytać, posłuchać, a nawet spotkać. Wydawcą jest Stowarzyszenie Salon Literacki w Warszawie, obraz na okładkę namalował Grzegorz Radziewicz, którego można odnaleźć TUTAJ. Książka prezentuje się tak:

Tuż po ukazaniu się tomiku dorwała mnie Dorota Sokołowska i w Radiu Białystok w "Podróżach po kulturze" można było posłuchać wierszy oraz rozmowy ze mną i Januszem Taranienką o "rzeczach pospolitych" i nie tylko. Link TUTAJ.

Następnie w kwartalniku literacko-artystycznym sZAFa o moich wierszach mądrze i wnikliwie pisał Janusz Taranienko w recenzji "Czas, miejsca i ludzie...". Link TUTAJ.

Kilka tekstów z najnowszego tomiku zagościło na blogu Poetów Po Godzinach, czyli TUTAJ.

A w najbliższy piątek, czyli jutro można spotkać mnie w Warszawie, w klubokawiarni 4 Pokoje, ul. Wileńska 19, gdzie będę czytać wiersze oraz odpowiadać na wszelkie pytania. Zapraszam!


3 komentarze:

  1. Serdecznie gratuluję :)
    AB

    OdpowiedzUsuń
  2. tytuł sugeruje odejście po za "płot" może się mylę ale chetnie nabędę nowość Twoją.Pozdrawiam jeszcze u nas jesiennie. JBZ

    OdpowiedzUsuń